Opony Serafinowski
Serwis oraz sprzedaż ogumienia
Strona główna O firmie Promocje Kontakt
Fachowa usługa oraz uczciwe doractwo

Opony

Opony nowe, opony letnie, opony zimowe - sprzedaż

W sprzedaży oferujemy opony takich firm jak Michelin,Goodyear,Pirelli,Dębica, Barum, Matador,Sava, Kleber i wiele innych. Jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu prawie każdą oponę. Obsługujemy nie tylko samochody osobowe, sprzedajemy także opony i dętki do maszyn budowlanych, samochodów ciężarowych, pojazdów przemysłowych i rolniczych. W okresie wymiany opon mogą Państwo znaleźć u nas popularną i niedrogą oponę polską, produkty uznanych producentów zagranicznych oraz najwyższej jakości ogumienie do szybkich, nowoczesnych samochodów. Szeroka oferta cenowa pozwala dobrać oponę do każdego samochodu i na każdą kieszeń.

Opony używane, opony regenerowane

W naszej ofercie posiadamy duży asortyment opon używanych do samochodów osobowych i dostawczych. Ceny wahają się od 75-100 zł. w przypadku opon do 15" i odpowiednio 120-250 zł. do 18" średnicy osadzenia. Opony wzmacniane (C) są średnio o 20% droższe. Opony są selekcjonowane, sprawdzane pneumatycznie i dobierane w komplety lub pary pod względem grubości bieżnika. Na wypadek zniszczenia przez Klienta jednej opony jest możliwość dobrania pojedynczej sztuki. Posiadamy także w sprzedaży używane felgi stalowe i aluminiowe. Uzupełnieniem oferty są opony regenerowane firmy PROFIL. Zaletą tych opon są nowoczesne, kierunkowe bieżniki i bardzo dokładna jakość wykonania (udzielamy 18 m-cy gwarancji). Dostępne są opony do samochodów osobowych, dostawczych oraz terenowych Nasze magazyny zaopatrzone w niedrogie opony używane i sprawdzone ogumienie regenerowane, pozwalają zadowolić wszystkich naszych Klientów.

Opony rolnicze i ciężarowe

W naszej ofercie posiadamy całą gamę opon ciężarowych i rolniczych.Opony można u nas zamówić telefonicznie lub za pomocą maila.Na miejscu jest możliwość wymiany zakupioych opon.
Zobacz gdzie nas znajdziesz
Poniedziałek - Piątek: 8-17 / Sobota: 8-13
43-430 Skoczów ul/ .Katowicka 2B / tel.: 0 600 335 465
email: oponyserafinowski@o2.pl
mapa dojazdu


Projekt i wykonanie : pozycjoner.net